Městský úřad

Bazén – Sportovní hala

/ Dana Wurzelová

Vážení občané, v pondělí 22. října se v kulturním době konalo veřejné projednání projektů sportovní haly a bazénu. Zároveň byla zahájena anketa, ve které mají …

Bazén – Sportovní hala

Vážení občané,

v pondělí 22. října se v kulturním době konalo veřejné projednání projektů sportovní haly a bazénu. Zároveň byla zahájena anketa, ve které mají občané města starší patnácti let možnost vyjádřit svůj názor. Hlasovat v anketě je možné do 12. listopadu 2012.

Zpracování projektových dokumentací na akce Bazén a Sportovní hala bylo zadáno Arch.Design, s.r.o., Brno – Bazén a SANTIS a.s., Žďár nad Sázavou – Sportovní hala. Vybraní architekti připravili podklady pro veřejné projednání a pro zahájení ankety o stanovení pořadí realizace uvedených staveb. Nyní zveřejňujeme prezentace obou akcí, jak byly představeny občanům na veřejném projednání.<!–break–> Do dubna 2013 bude pro obě akce zpracován projekt pro územní řízení. Poté bude pokračovat další příprava akcí v pořadí, které určí zastupitelstvo města se zohledněním výsledků ankety.

Zastupitelstva města se bude konat 10. prosince 2012 v Kulturním domě. Zahájení realizace první stavby je plánováno na rok 2014.

V níže přiložených souborech se můžete seznámit s návrhy projektantů, vizualizací objektů a předpokládanými náklady na výstavbu a následný provoz.

Do 12. listopadu můžete vyjádřit svůj názor anketním lístkem na sběrných místech. Podrobnosti nebo připomínky nám můžete sdělit na webu <a href=“http://www.vas-nazor.cz/nmnm.html“>www.vas-nazor.cz</a>

Hlášení závad

Webová aplikace Hlášení závad umožňuje občanům rychle a jednoduše upozornit na určitý problém v dané obci, městské části nebo ve vymezeném území. Občané se tak mohou aktivně podílet na zlepšení životního prostředí ve svém okolí. Na základě vložených informací je možné včas reagovat a nahlášený problém vyřešit. Z důvodu přehlednosti zůstávají ve veřejné části aplikace vyřešená Hlášení pouze po dobu 30 dnů.

Kdy nás navštívit

Úřední hodiny:

  • Pondělí08.00 – 18.00
  • Středa08.00 – 17.00
  • Čtvrtek08.00 – 14.00

Provozní doba:

  • Úterý07.30 – 15.00
  • Pátek07.30 – 13.00

Pracoviště úřadu můžete navštívit kterýkoliv den v týdnu. Ve dnech pondělí, středa a čtvrtek jsme Vám k dispozici k vyřízení Vašich záležitostí. Dny úterý a pátek slouží ke zpracování Vašich žádostí, provádění kontrolní činnosti a místního šetření. Může se proto stát, že konkrétní úředník bude mimo pracoviště a je vhodné se předem dohodnout na Vaší návštěvě

VŠECHNY KONTAKTNÍ INFORMACE