Městský úřad

RubrikaVybudování odborných učeben a modernizace stávajících učeben 1. ZŠ v Novém Městě na Moravě

Registrační číslo projektu: CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_062/0003821

Projekt je zaměřen na realizaci nástavby odborných učeben, modernizaci stávající odborné třídy, výstavbu kompletního zázemí pro praktické pracovní dovednosti a realizace zajištění bezbariérovosti budovy základní školy Vratislavovo náměstí 124 v Novém Městě na Moravě, která je spádová pro město i okolní obce. Škola je zřizována městem a poskytuje vzdělání v rozsahu 1 – 9. ročníků základního vzdělání. Od roku 1994 má zaměření výuky se specializovanou výukou ve výpočetní technice.

Nebyly nalezeny žádné články.

Hlášení závad

Webová aplikace Hlášení závad umožňuje občanům rychle a jednoduše upozornit na určitý problém v dané obci, městské části nebo ve vymezeném území. Občané se tak mohou aktivně podílet na zlepšení životního prostředí ve svém okolí. Na základě vložených informací je možné včas reagovat a nahlášený problém vyřešit. Z důvodu přehlednosti zůstávají ve veřejné části aplikace vyřešená Hlášení pouze po dobu 30 dnů.

Kariéra

Chcete pracovat pro Nové Město na Moravě nebo jeho příspěvkové organizace a obchodní společnosti. Seznamte se s volnými pozicemi nebo doporučte místo svým známým? Město nabízí nabízí širokou škálu zajímavých příležitostí. Naši zaměstnanci mají možnost dalšího rozvoje, vzdělávání a zvyšování kvalifikace.

Kdy nás navštívit

Úřední hodiny:

  • Pondělí08.00 – 18.00
  • Středa08.00 – 17.00
  • Čtvrtek08.00 – 14.00

Provozní doba:

  • Úterý07.30 – 15.00
  • Pátek07.30 – 13.00

Pracoviště úřadu můžete navštívit kterýkoliv den v týdnu. Ve dnech pondělí, středa a čtvrtek jsme Vám k dispozici k vyřízení Vašich záležitostí. Dny úterý a pátek slouží ke zpracování Vašich žádostí, provádění kontrolní činnosti a místního šetření. Může se proto stát, že konkrétní úředník bude mimo pracoviště a je vhodné se předem dohodnout na Vaší návštěvě

VŠECHNY KONTAKTNÍ INFORMACE