Dopravní soutěž mladých cyklistů

Rubriky: Městský úřad
Petr Pazour  Sdílet článek na nebo

Dne 27.4.2017 proběhla v Kulturním domě a na dětském dopravním hřišti soutěž mladých cyklistů Novoměstska a Bystřičska. Mladí cyklisté soutěžili ve dvou věkových kategoriích. Za …

Dne 27.4.2017 proběhla v Kulturním domě a na dětském dopravním hřišti soutěž mladých cyklistů Novoměstska a Bystřičska. Mladí cyklisté soutěžili ve dvou věkových kategoriích. Za Novoměstsko se soutěže zúčastnilo celkem šest družstev, po třech v každé kategorii.

V mladší kategorii zvítězilo družstvo ZŠ a MŠ Křídla, druhé místo vybojovalo družstvo  ZŠ L. Čecha a třetí příčku obsadilo družstvo I. ZŠ  Vrat. náměstí.

Mezi staršími žáky zvítězilo družstvo ZŠ  L. Čech,  na druhém místě skončilo družstvo I. ZŠ  Vrat. náměstí a třetí příčku obsadili žáci  ZŠ a MŠ Sněžné.

Vítězné družstva postupují do okresního kola, které se bude konat ve Žďáře nad Sázavou. Tímto městský úřad blahopřeje soutěžícím a děkuji všem, kteří pomohli se zdárným konáním soutěže ( Policie ČR, MP, Gymnázium, BESIP a další dobrovolníci).