MAP – Podporujeme kvalitní vzdělávání

Jitka Zelená  Sdílet článek na nebo

Naše město podporuje inovativní a moderní formy výuky na školách. Je pro nás důležité, aby se děti rády učily a učitelům se dobře pracovalo. I …

Naše město podporuje inovativní a moderní formy výuky na školách. Je pro nás důležité, aby se děti rády učily a učitelům se dobře pracovalo.

I to jsou důvody, proč v rámci projektu MAP (Místní akční plánování v oblasti vzdělávání) nabídneme v průběhu tohoto roku semináře, ve kterých se zaměříme na inovativní a zajímavé formy a metody výuky v oblastech matematické a čtenářské gramotnosti, polytechnické výchovy, podnikavosti dětí, inkluze/novela školského zákona, tvorby individuálních plánů apod. Pozvání na semináře platí nejen pro pedagogy, ale i širokou veřejnost, zkrátka pro všechny, kdo by měl zájem o některou z uvedených oblastí.

Představíme řadu příkladů dobré praxe, která se osvědčila na jiných školách, nabídneme podnětné materiály a prezentace využitelné ve výuce. Semináře jsou zdarma, budou probíhat v několikahodinových blocích, v řadě z nich budou součástí workshopy. Všichni účastníci získají po ukončení osvědčení, náklady na vzdělávání budou hrazeny z prostředků projektu MAP.

První seminář proběhne v sobotu 28.1.2017 od 9:00 hodin na I. ZŠ v NMNM, rozpis bude umístěn na hlavních dveřích budovy. Podrobnosti a konkrétní informace k seminářům  jsou v souborech PDF.

Přihlášky zasílejte do 15.1.2017 garantovi za oblast vzdělávání, Martině Peřinové: perinova@vys-edu.cz nebo přímo do on-line formulářeTěšíme se na Vaši účast.

Soubory ke stažení