Městský úřad

MAP – setkání ředitelů škol MŠ, ZŠ, ZUŠ a DDM

/ Jitka Zelená

V rámci projektu MAP proběhne ve středu 8.2.2017 od 13:00 do 15:00hodin v KD NMNM setkání ředitelů škol ORP NMNM. Cílem tohoto setkání je zahájit …

MAP – setkání ředitelů škol MŠ, ZŠ, ZUŠ a DDM

V rámci projektu MAP proběhne ve středu 8.2.2017 od 13:00 do 15:00hodin v KD NMNM setkání ředitelů škol ORP NMNM. Cílem tohoto setkání je zahájit formálně-neformální diskuzi a společně se podílet na vytváření podmínek pro další projektová období. Projekt MAP je o vzájemné spolupráci, a tvorbě partnerství jak mezi školami navzájem, tak i ve vztazích ke zřizovateli, zástupcům MAS, Mikroregionu, organizacím pro volný čas našich dětí.

Program:

1. Aktuální informace o projektu MAP/Mgr. Lukášová

 

2. Vzdělávací aktivity na jaro 2017/PaedDr. Nejedlá

 

3. Úpravy Strategického rámce/Ing. Zelená

 

4. Charakteristika školy – představení školy ředitelem

                     – co se nám v poslední době povedlo, na čem pracujeme

                     – co nás trápí v souvislosti s realizací projektu, provozní problémy apod.

                     – jaké máme představy o spolupráci mezi školami, partnerství

5. Závěr

Hlášení závad

Webová aplikace Hlášení závad umožňuje občanům rychle a jednoduše upozornit na určitý problém v dané obci, městské části nebo ve vymezeném území. Občané se tak mohou aktivně podílet na zlepšení životního prostředí ve svém okolí. Na základě vložených informací je možné včas reagovat a nahlášený problém vyřešit. Z důvodu přehlednosti zůstávají ve veřejné části aplikace vyřešená Hlášení pouze po dobu 30 dnů.

Kariéra

Chcete pracovat pro Nové Město na Moravě nebo jeho příspěvkové organizace a obchodní společnosti. Seznamte se s volnými pozicemi nebo doporučte místo svým známým? Město nabízí nabízí širokou škálu zajímavých příležitostí. Naši zaměstnanci mají možnost dalšího rozvoje, vzdělávání a zvyšování kvalifikace.

Kdy nás navštívit

Úřední hodiny:

  • Pondělí08.00 – 18.00
  • Středa08.00 – 17.00
  • Čtvrtek08.00 – 14.00

Provozní doba:

  • Úterý07.30 – 15.00
  • Pátek07.30 – 13.00

Pracoviště úřadu můžete navštívit kterýkoliv den v týdnu. Ve dnech pondělí, středa a čtvrtek jsme Vám k dispozici k vyřízení Vašich záležitostí. Dny úterý a pátek slouží ke zpracování Vašich žádostí, provádění kontrolní činnosti a místního šetření. Může se proto stát, že konkrétní úředník bude mimo pracoviště a je vhodné se předem dohodnout na Vaší návštěvě

VŠECHNY KONTAKTNÍ INFORMACE