MAP – výstupy projektu

Jitka Zelená  Sdílet článek na nebo

Prvním výstupem projektu MAP je Strategický rámec, který byl schválen v září 2016. Po šesti měsících může proběhnout první aktualizace, momentálně s odborníky za jednotlivé …

MAP – výstupy projektu

Prvním výstupem projektu MAP je Strategický rámec, který byl schválen v září 2016. Po šesti měsících může proběhnout první aktualizace, momentálně s odborníky za jednotlivé priority konzultujeme drobné detaily teoretické části. Co se týká Investičních priorit, budou mít možnost aktualizovat svoje návrhy všichni partneři projektu, termín ukončení podávání připomínek je 15.2.2017.

Dalším výstupem projektu bude Roční akční plán aktivit, které připravujeme na školní rok 2017-2018. Bude se týkat navázání partnerství mezi školami navzájem, spolupráce s neziskovými i jinými organizacemi. Připravujeme společně s řediteli škol, první setkání se uskuteční ve středu 8.2.2017 ve 13:00 hodin v gobelínovém salónku v KD NMNM.

Posledním a také nejobsáhlejším výstupem bude analýza oblasti vzdělávání na Novoměstsku, zahrnuty budou i zájmové a neformální isntituce, které se zabývají výchovou a vzděláváním našich dětí = MÍSTNÍ AKČNÍ PLÁN V OBLASTI VZDĚLÁVÁNÍ V ÚZEMÍ DOPADU NMNM. Ten musí být kompletně zpracován do konce listopadu 2017.

Soubory ke stažení