Městský úřad

MAP – výstupy projektu

/ Jitka Zelená

Prvním výstupem projektu MAP je Strategický rámec, který byl schválen v září 2016. Po šesti měsících může proběhnout první aktualizace, momentálně s odborníky za jednotlivé …

MAP – výstupy projektu

Prvním výstupem projektu MAP je Strategický rámec, který byl schválen v září 2016. Po šesti měsících může proběhnout první aktualizace, momentálně s odborníky za jednotlivé priority konzultujeme drobné detaily teoretické části. Co se týká Investičních priorit, budou mít možnost aktualizovat svoje návrhy všichni partneři projektu, termín ukončení podávání připomínek je 15.2.2017.

Dalším výstupem projektu bude Roční akční plán aktivit, které připravujeme na školní rok 2017-2018. Bude se týkat navázání partnerství mezi školami navzájem, spolupráce s neziskovými i jinými organizacemi. Připravujeme společně s řediteli škol, první setkání se uskuteční ve středu 8.2.2017 ve 13:00 hodin v gobelínovém salónku v KD NMNM.

Posledním a také nejobsáhlejším výstupem bude analýza oblasti vzdělávání na Novoměstsku, zahrnuty budou i zájmové a neformální isntituce, které se zabývají výchovou a vzděláváním našich dětí = MÍSTNÍ AKČNÍ PLÁN V OBLASTI VZDĚLÁVÁNÍ V ÚZEMÍ DOPADU NMNM. Ten musí být kompletně zpracován do konce listopadu 2017.

Soubory ke stažení

 

Hlášení závad

Webová aplikace Hlášení závad umožňuje občanům rychle a jednoduše upozornit na určitý problém v dané obci, městské části nebo ve vymezeném území. Občané se tak mohou aktivně podílet na zlepšení životního prostředí ve svém okolí. Na základě vložených informací je možné včas reagovat a nahlášený problém vyřešit. Z důvodu přehlednosti zůstávají ve veřejné části aplikace vyřešená Hlášení pouze po dobu 30 dnů.

Kariéra

Chcete pracovat pro Nové Město na Moravě nebo jeho příspěvkové organizace a obchodní společnosti. Seznamte se s volnými pozicemi nebo doporučte místo svým známým? Město nabízí nabízí širokou škálu zajímavých příležitostí. Naši zaměstnanci mají možnost dalšího rozvoje, vzdělávání a zvyšování kvalifikace.

Kdy nás navštívit

Úřední hodiny:

  • Pondělí08.00 – 18.00
  • Středa08.00 – 17.00
  • Čtvrtek08.00 – 14.00

Provozní doba:

  • Úterý07.30 – 15.00
  • Pátek07.30 – 13.00

Pracoviště úřadu můžete navštívit kterýkoliv den v týdnu. Ve dnech pondělí, středa a čtvrtek jsme Vám k dispozici k vyřízení Vašich záležitostí. Dny úterý a pátek slouží ke zpracování Vašich žádostí, provádění kontrolní činnosti a místního šetření. Může se proto stát, že konkrétní úředník bude mimo pracoviště a je vhodné se předem dohodnout na Vaší návštěvě

VŠECHNY KONTAKTNÍ INFORMACE