Městský úřad

MAP – zajímavé výsledky práce s veřejností

/ Jitka Zelená

Od prosince 2016 máme za sebou tři setkání Pracovních skupin, kdy jsme diskutovali o školství i využití volného času našich dětí v našem regionu. Z …

MAP – zajímavé výsledky práce s veřejností

Od prosince 2016 máme za sebou tři setkání Pracovních skupin, kdy jsme diskutovali o školství i využití volného času našich dětí v našem regionu. Z těchto diskuzí vzešla celá řada dobrých námětů, které rozhodně stojí za zváženou a pokud bude příležitost, podpoříme jejich realizaci. Zápisy z jednotlivých setkání jsou přílohou článku.

A co nového v našem projektu? Momentálně chystáme oslovit naše děti, protože ty jsou v projektu naší cílovou skupinou. Dokončujeme práce na dotaznících, chystáme setkání se zástupci žákovských a studentských parlamentů, zkrátka, čeká nás toho ještě hodně. Máme radost z dlouhodobě probíhající spolupráce našich škol, které mají mezi sebou napříč uzavřených prozatím 11 smluv o partnerství, což není v jiných oblastech Vysočiny obvyklé a určitě nejde o konečné číslo.

Z diskuzí v Pracovních skupinách tvoříme Zásobník projektů – je to sběr nápadů, námětů či vizí, které ještě rozšíříme o příspěvky dětí a pak s nimi budeme pracovat dál, začleníme do Strategického rámce a následně do tzv. Ročního akčního plánu pro rok 2018. Máte-li i Vy dobrý námět, neváhejte nás kontaktovat (jitka.zelena@meu.nmnm.cz). Zásobník projektů si můžete prohlédnout příloze.

Hlášení závad

Webová aplikace Hlášení závad umožňuje občanům rychle a jednoduše upozornit na určitý problém v dané obci, městské části nebo ve vymezeném území. Občané se tak mohou aktivně podílet na zlepšení životního prostředí ve svém okolí. Na základě vložených informací je možné včas reagovat a nahlášený problém vyřešit. Z důvodu přehlednosti zůstávají ve veřejné části aplikace vyřešená Hlášení pouze po dobu 30 dnů.

Kariéra

Chcete pracovat pro Nové Město na Moravě nebo jeho příspěvkové organizace a obchodní společnosti. Seznamte se s volnými pozicemi nebo doporučte místo svým známým? Město nabízí nabízí širokou škálu zajímavých příležitostí. Naši zaměstnanci mají možnost dalšího rozvoje, vzdělávání a zvyšování kvalifikace.

Kdy nás navštívit

Úřední hodiny:

  • Pondělí08.00 – 18.00
  • Středa08.00 – 17.00
  • Čtvrtek08.00 – 14.00

Provozní doba:

  • Úterý07.30 – 15.00
  • Pátek07.30 – 13.00

Pracoviště úřadu můžete navštívit kterýkoliv den v týdnu. Ve dnech pondělí, středa a čtvrtek jsme Vám k dispozici k vyřízení Vašich záležitostí. Dny úterý a pátek slouží ke zpracování Vašich žádostí, provádění kontrolní činnosti a místního šetření. Může se proto stát, že konkrétní úředník bude mimo pracoviště a je vhodné se předem dohodnout na Vaší návštěvě

VŠECHNY KONTAKTNÍ INFORMACE