Městský úřad

Omezení dopravy Vratislavovo náměstí

/ Martin Grepl

Z důvodu zajištění bezpečnosti silničního provozu, kdy část místní komunikace – kanálové vpusti jsou poškozeny v důsledku opotřebení – zlomení roštů a odtokových žlabů, kde …

Z důvodu zajištění bezpečnosti silničního provozu, kdy část místní komunikace – kanálové vpusti jsou poškozeny v důsledku opotřebení – zlomení roštů a odtokových žlabů, kde jejich uchycení je nedostatečné.

Platnost stanovení: od 16.03.2022 do 15.05.2023

Přechodná úprava provozu na pozemní komunikaci – místní komunikace Vratislavovo náměstí v Novém Městě na Moravě, v prostoru zvýšených přechodů pro chodce u budovy polikliniky č.p. 12 a 98, dále budovy staré pošty č.p.3 a Haliny č.p. 126.

Místo oprav bude s omezením částečně průjezdné.
Opatření bude až do provedení konečné opravy kanálových vpustí a finálních oprav povrchu místní komunikace.

Hlášení závad

Webová aplikace Hlášení závad umožňuje občanům rychle a jednoduše upozornit na určitý problém v dané obci, městské části nebo ve vymezeném území. Občané se tak mohou aktivně podílet na zlepšení životního prostředí ve svém okolí. Na základě vložených informací je možné včas reagovat a nahlášený problém vyřešit. Z důvodu přehlednosti zůstávají ve veřejné části aplikace vyřešená Hlášení pouze po dobu 30 dnů.

Kdy nás navštívit

Úřední hodiny:

  • Pondělí08.00 – 18.00
  • Středa08.00 – 17.00
  • Čtvrtek08.00 – 14.00

Provozní doba:

  • Úterý07.30 – 15.00
  • Pátek07.30 – 13.00

Pracoviště úřadu můžete navštívit kterýkoliv den v týdnu. Ve dnech pondělí, středa a čtvrtek jsme Vám k dispozici k vyřízení Vašich záležitostí. Dny úterý a pátek slouží ke zpracování Vašich žádostí, provádění kontrolní činnosti a místního šetření. Může se proto stát, že konkrétní úředník bude mimo pracoviště a je vhodné se předem dohodnout na Vaší návštěvě

VŠECHNY KONTAKTNÍ INFORMACE