Městský úřad

Přílohy k základnímu jednotnému registračnímu formuláři (JRF)

/ Bronislava Doležalová

Tyto přílohy k základnímu jednotnému registračnímu formuláři (JRF) jsou společné pro fyzické i právnické osoby a slouží především při ohlášení více živností, více provozoven, více …

Tyto přílohy k základnímu jednotnému registračnímu formuláři (JRF) jsou společné pro fyzické i právnické osoby a slouží především při ohlášení více živností, více provozoven, více odpovědných zástupců nebo statutárních orgánů v rámci jednoho podání (tzn. ohlášení 2 a více živností najednou).
K základnímu formuláři byla dále vytvořena příloha určená pro registraci na finanční úřad, příloha pro správu sociálního zabezpečení (oznámení vedlejší samostatné výdělečné činnosti vůči příslušné správě sociálního zabezpečení).

Hlášení závad

Webová aplikace Hlášení závad umožňuje občanům rychle a jednoduše upozornit na určitý problém v dané obci, městské části nebo ve vymezeném území. Občané se tak mohou aktivně podílet na zlepšení životního prostředí ve svém okolí. Na základě vložených informací je možné včas reagovat a nahlášený problém vyřešit. Z důvodu přehlednosti zůstávají ve veřejné části aplikace vyřešená Hlášení pouze po dobu 30 dnů.

Kdy nás navštívit

Úřední hodiny:

  • Pondělí08.00 – 18.00
  • Středa08.00 – 17.00
  • Čtvrtek08.00 – 14.00

Provozní doba:

  • Úterý07.30 – 15.00
  • Pátek07.30 – 13.00

Pracoviště úřadu můžete navštívit kterýkoliv den v týdnu. Ve dnech pondělí, středa a čtvrtek jsme Vám k dispozici k vyřízení Vašich záležitostí. Dny úterý a pátek slouží ke zpracování Vašich žádostí, provádění kontrolní činnosti a místního šetření. Může se proto stát, že konkrétní úředník bude mimo pracoviště a je vhodné se předem dohodnout na Vaší návštěvě

VŠECHNY KONTAKTNÍ INFORMACE