Městský úřad

Pondělní školská stávka

/ Lenka Klapačová

Do pondělní celodenní výstražné školské stávky se v různé míře zapojí všechny školy a školská zařízení v Novém Městě na Moravě. Z důvodu stávky bude …

Do pondělní celodenní výstražné školské stávky se v různé míře zapojí všechny školy a školská zařízení v Novém Městě na Moravě.

Z důvodu stávky bude v pondělí 27. listopadu plně přerušen provoz na všech pracovištích mateřské školy.

Vyučování nebude probíhat ani na obou základních školách. ZŠ na Vratislavově náměstí nabízí rodičům v naléhavých případech a v omezené kapacitě dohled nad žáky 1. stupně v době od 7:30 do 12:00 hod. V provozu nebude školní družina ani školní jídelna. U ZŠ Leandra Čecha bude v omezeném provozu pouze školní jídelna, která bude zajišťovat stravu cizím strávníkům a nahlášeným studentům z gymnázia. Na škole nebude probíhat výuka, v provozu nebude ani školní družina.

Ke stávce se připojují i zaměstnanci našich středních škol. Gymnázium Vincence Makovského zajistí pro žáky nižšího gymnázia alternativní výuku od 1. do 4. vyučovací hodiny, pro žáky vyššího gymnázia pak od 1. do 5. vyučovací hodiny. SOŠ Bělisko bude v tento den plně uzavřena, nebude probíhat teoretická ani praktická výuka a nebude poskytována strava ani ubytování.

DDM Nové Město na Moravě i ZUŠ Jana Štursy se k pondělní stávce solidárně připojují, ale v obou organizacích bude probíhat výuka i kroužky bez omezení.

Hlášení závad

Webová aplikace Hlášení závad umožňuje občanům rychle a jednoduše upozornit na určitý problém v dané obci, městské části nebo ve vymezeném území. Občané se tak mohou aktivně podílet na zlepšení životního prostředí ve svém okolí. Na základě vložených informací je možné včas reagovat a nahlášený problém vyřešit. Z důvodu přehlednosti zůstávají ve veřejné části aplikace vyřešená Hlášení pouze po dobu 30 dnů.

Kdy nás navštívit

Úřední hodiny:

  • Pondělí08.00 – 18.00
  • Středa08.00 – 17.00
  • Čtvrtek08.00 – 14.00

Provozní doba:

  • Úterý07.30 – 15.00
  • Pátek07.30 – 13.00

Pracoviště úřadu můžete navštívit kterýkoliv den v týdnu. Ve dnech pondělí, středa a čtvrtek jsme Vám k dispozici k vyřízení Vašich záležitostí. Dny úterý a pátek slouží ke zpracování Vašich žádostí, provádění kontrolní činnosti a místního šetření. Může se proto stát, že konkrétní úředník bude mimo pracoviště a je vhodné se předem dohodnout na Vaší návštěvě

VŠECHNY KONTAKTNÍ INFORMACE