Městský úřad

Porucha veřejného rozhlasu města

/ Radek Fila

AKTUALIZACE – dne 26.03.2024 byl veřejný rozhlas opět zprovozněn.   Vážení občané, z důvodu poruchy, nebude do odstranění závady probíhat žádné vysílání veřejného rozhlasu ve …

AKTUALIZACE – dne 26.03.2024 byl veřejný rozhlas opět zprovozněn.

 

Vážení občané,

z důvodu poruchy, nebude do odstranění závady probíhat žádné vysílání veřejného rozhlasu ve městě. Předpokládaný termín opravy je do 28.03.2024 (termín opravy aktualizován dne 25.03.2024).
V elektronické verzi hlášení však nadále bude možné nalézt i zvukovou stopu (vždy úplně dole v samotném textu hlášení sekce Soubory ke stažení), kterou je možné si přehrát a hlášení si poslechnout. Odkaz na sekci, kde je možné na stránkách města nalézt jednotlivá hlášení je zde: https://ic.nmnm.cz/prp/hlaseni-mestskeho-rozhlasu/.

Omlouváme se za způsobené komplikace, pracujeme na odstranění poruchy prostřednictvím dodavatelské firmy.

 

Hlášení závad

Webová aplikace Hlášení závad umožňuje občanům rychle a jednoduše upozornit na určitý problém v dané obci, městské části nebo ve vymezeném území. Občané se tak mohou aktivně podílet na zlepšení životního prostředí ve svém okolí. Na základě vložených informací je možné včas reagovat a nahlášený problém vyřešit. Z důvodu přehlednosti zůstávají ve veřejné části aplikace vyřešená Hlášení pouze po dobu 30 dnů.

Kdy nás navštívit

Úřední hodiny:

  • Pondělí08.00 – 18.00
  • Středa08.00 – 17.00
  • Čtvrtek08.00 – 14.00

Provozní doba:

  • Úterý07.30 – 15.00
  • Pátek07.30 – 13.00

Pracoviště úřadu můžete navštívit kterýkoliv den v týdnu. Ve dnech pondělí, středa a čtvrtek jsme Vám k dispozici k vyřízení Vašich záležitostí. Dny úterý a pátek slouží ke zpracování Vašich žádostí, provádění kontrolní činnosti a místního šetření. Může se proto stát, že konkrétní úředník bude mimo pracoviště a je vhodné se předem dohodnout na Vaší návštěvě

VŠECHNY KONTAKTNÍ INFORMACE