Městský úřad

Pozvánka na pracovní setkání v rámci komunitního plánování sociálních služeb

/ Lenka Klapačová

Město Nové Město na Moravě si Vás dovoluje pozvat na pracovní setkání pořádané v rámci komunitního plánování sociálních služeb  Nového Města na Moravě a Mikroregionu …

Město Nové Město na Moravě si Vás dovoluje pozvat na pracovní setkání pořádané v rámci komunitního plánování sociálních služeb  Nového Města na Moravě a Mikroregionu Novoměstsko ke zjištění aktuálních podnětů pro řešení nepříznivé sociální situace v komunitě, které se uskuteční dne 7.6.2023 v 15.00 hod. v konferenčním sále KD v Novém Městě na Moravě.

V rámci setkání bude možné shlédnout prezentaci Domova pro seniory Mitrov, p.o.

Rádi Vás všechny přivítáme při společném setkání.

Hlášení závad

Webová aplikace Hlášení závad umožňuje občanům rychle a jednoduše upozornit na určitý problém v dané obci, městské části nebo ve vymezeném území. Občané se tak mohou aktivně podílet na zlepšení životního prostředí ve svém okolí. Na základě vložených informací je možné včas reagovat a nahlášený problém vyřešit. Z důvodu přehlednosti zůstávají ve veřejné části aplikace vyřešená Hlášení pouze po dobu 30 dnů.

Kariéra

Chcete pracovat pro Nové Město na Moravě nebo jeho příspěvkové organizace a obchodní společnosti. Seznamte se s volnými pozicemi nebo doporučte místo svým známým? Město nabízí nabízí širokou škálu zajímavých příležitostí. Naši zaměstnanci mají možnost dalšího rozvoje, vzdělávání a zvyšování kvalifikace.

Kdy nás navštívit

Úřední hodiny:

  • Pondělí08.00 – 18.00
  • Středa08.00 – 17.00
  • Čtvrtek08.00 – 14.00

Provozní doba:

  • Úterý07.30 – 15.00
  • Pátek07.30 – 13.00

Pracoviště úřadu můžete navštívit kterýkoliv den v týdnu. Ve dnech pondělí, středa a čtvrtek jsme Vám k dispozici k vyřízení Vašich záležitostí. Dny úterý a pátek slouží ke zpracování Vašich žádostí, provádění kontrolní činnosti a místního šetření. Může se proto stát, že konkrétní úředník bude mimo pracoviště a je vhodné se předem dohodnout na Vaší návštěvě

VŠECHNY KONTAKTNÍ INFORMACE