Městský úřad

Příprava výběrového řízení Veřejné dopravy Vysočiny.

/ Petr Pazour

Kraj Vysočina připravuje výběrové řízení na výběr dopravců zajišťujících dopravní obslužnost Kraje Vysočina s názvem Veřejná doprava Vysočiny (VDV).  Spuštění VDV je předběžně plánováno na rok 2019. …

Kraj Vysočina připravuje výběrové řízení na výběr dopravců zajišťujících dopravní obslužnost Kraje Vysočina s názvem Veřejná doprava Vysočiny (VDV).  Spuštění VDV je předběžně plánováno na rok 2019. Nyní probíhá návrh  jízdních řádů, které se připomínkují a upravují.  V příloze zveřejňujeme prvotní pracovní návrhy, které jsme obdrželi.

Případné připomínky je možné zaslat emailem do 11. hodin dne 11.8.2017.  Kontaktní osobou je paní Fidlerová, email: martina.fidlerova@meu.nmnm.cz.

Po skončení lhůty pro připomínkování budou všechny návrhy zaslány na Kraj Vysočina, který jednotlivé  připomínky posoudí.

 

Hlášení závad

Webová aplikace Hlášení závad umožňuje občanům rychle a jednoduše upozornit na určitý problém v dané obci, městské části nebo ve vymezeném území. Občané se tak mohou aktivně podílet na zlepšení životního prostředí ve svém okolí. Na základě vložených informací je možné včas reagovat a nahlášený problém vyřešit. Z důvodu přehlednosti zůstávají ve veřejné části aplikace vyřešená Hlášení pouze po dobu 30 dnů.

Kariéra

Chcete pracovat pro Nové Město na Moravě nebo jeho příspěvkové organizace a obchodní společnosti. Seznamte se s volnými pozicemi nebo doporučte místo svým známým? Město nabízí nabízí širokou škálu zajímavých příležitostí. Naši zaměstnanci mají možnost dalšího rozvoje, vzdělávání a zvyšování kvalifikace.

Kdy nás navštívit

Úřední hodiny:

  • Pondělí08.00 – 18.00
  • Středa08.00 – 17.00
  • Čtvrtek08.00 – 14.00

Provozní doba:

  • Úterý07.30 – 15.00
  • Pátek07.30 – 13.00

Pracoviště úřadu můžete navštívit kterýkoliv den v týdnu. Ve dnech pondělí, středa a čtvrtek jsme Vám k dispozici k vyřízení Vašich záležitostí. Dny úterý a pátek slouží ke zpracování Vašich žádostí, provádění kontrolní činnosti a místního šetření. Může se proto stát, že konkrétní úředník bude mimo pracoviště a je vhodné se předem dohodnout na Vaší návštěvě

VŠECHNY KONTAKTNÍ INFORMACE