Prodej bukových a dubových parket z tělocvičny

Radek Fila  Sdílet článek na nebo

Město Nové Město na Moravě zveřejňuje výzvu k podání nabídek na prodej parket z tělocvičny objektu č. p. 323 na Tyršově ulici v Novém Městě …

Město Nové Město na Moravě zveřejňuje výzvu k podání nabídek na prodej parket z tělocvičny objektu č. p. 323 na Tyršově ulici v Novém Městě na Moravě.

 

Bližší informace k prodeji:

Nabídky na odkup nabízeného zboží je možné podat písemně na podatelnu MěÚ, Vratislavovo náměstí 103, Nové Město na Moravě nebo elektronicky na e-mailovou adresu: radek.fila@meu.nmnm.cz a to v termínu do 30.09.2018.

Bukové a dubové celomasivní parkety jsou umístěny v tělocvičně objektu č. p. 323 (tělovýchovné středisko) v Novém Městě na Moravě v celkové výměře podlahové plochy cca 440 m2, viz příloha. V rámci nabídky je nutné specifikovat požadované množství m2 parket a nabídnutou cenu za odkup požadovaného množství.

Demontáž a odvoz parket bude provedena kupujícím na své náklady nejpozději do 12.10.2018, a to po zaplacení faktury vystavené městem Nové Město na Moravě.

Bližší informace poskytne Ing. Radek Fila – vedoucí odboru správy majetku města Nové Město na Moravě, tel.: 723 190 997, e-mail: radek.fila@meu.nmnm.cz. Zájemci se mohou se stavem parket seznámit při prohlídce, která bude dohodnuta po předchozí telefonické domluvě.

Soubory ke stažení