Městský úřad

Realizace projektu Lesní cesta Zahradníkův kout

/ Soňa Ošmerová

Účelem projektu Lesní cesta Zahradníkův kout byla změna dokončené stavby, resp. modernizace stávající lesní svážnice (nově lesní cesty) (veřejné účelové komunikace s omezeným přístupem). V …

Realizace projektu Lesní cesta Zahradníkův kout

Účelem projektu Lesní cesta Zahradníkův kout byla změna dokončené stavby, resp. modernizace stávající lesní svážnice (nově lesní cesty) (veřejné účelové komunikace s omezeným přístupem). V rámci projektu došlo ke zrekonstruování současné cesty typu 3L na cestu typu 2L s šířkou vozovky 3,2 m a volnou šířkou 4,5 m, návrhová rychlost nové cesty je 20 km/hod. V rámci realizace došlo ke zřízení propustků, sjezdů a svodnic vody, ke geodetickému vytyčení stavby, dokumentaci skutečného provedení, geodetickému zaměření dokončené stavby a zpracování geometrického plánu.

Projekt byl financován z Ministerstva zemědělství, prostřednictvím Státního zemědělského intervenčního fondu.

Registrační číslo žádosti o dotaci: 21/013/04320/563/004305

 

Hlášení závad

Webová aplikace Hlášení závad umožňuje občanům rychle a jednoduše upozornit na určitý problém v dané obci, městské části nebo ve vymezeném území. Občané se tak mohou aktivně podílet na zlepšení životního prostředí ve svém okolí. Na základě vložených informací je možné včas reagovat a nahlášený problém vyřešit. Z důvodu přehlednosti zůstávají ve veřejné části aplikace vyřešená Hlášení pouze po dobu 30 dnů.

Kariéra

Chcete pracovat pro Nové Město na Moravě nebo jeho příspěvkové organizace a obchodní společnosti. Seznamte se s volnými pozicemi nebo doporučte místo svým známým? Město nabízí nabízí širokou škálu zajímavých příležitostí. Naši zaměstnanci mají možnost dalšího rozvoje, vzdělávání a zvyšování kvalifikace.

Kdy nás navštívit

Úřední hodiny:

  • Pondělí08.00 – 18.00
  • Středa08.00 – 17.00
  • Čtvrtek08.00 – 14.00

Provozní doba:

  • Úterý07.30 – 15.00
  • Pátek07.30 – 13.00

Pracoviště úřadu můžete navštívit kterýkoliv den v týdnu. Ve dnech pondělí, středa a čtvrtek jsme Vám k dispozici k vyřízení Vašich záležitostí. Dny úterý a pátek slouží ke zpracování Vašich žádostí, provádění kontrolní činnosti a místního šetření. Může se proto stát, že konkrétní úředník bude mimo pracoviště a je vhodné se předem dohodnout na Vaší návštěvě

VŠECHNY KONTAKTNÍ INFORMACE