Městský úřad

Síť bezpečných cyklistických tras v Novém Městě na Moravě se v roce 2021 opět rozšířila

Rubriky: Projekty města
/ Soňa Ošmerová

Nové Město rozšiřuje síť cyklostezek ve svém okolí. V letošním roce 2021 byl zrealizován projekt „Cyklostezka ul. Nečasova, Nové Město na Moravě – Nová Ves, …

Síť bezpečných cyklistických tras v Novém Městě na Moravě se v roce 2021 opět rozšířila

Nové Město rozšiřuje síť cyklostezek ve svém okolí. V letošním roce 2021 byl zrealizován projekt „Cyklostezka ul. Nečasova, Nové Město na Moravě – Nová Ves, I. etapa. Úsek A je spolufinancován z Fondu Vysočiny, ID FV02756.0028. Na  úsek B je podána žádost o dotaci přes MAS Zubří země, registrační číslo projektu: CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_038/0016189. Projekt je jen částí velké trasy, která by měla vést přes Nové Město, kolem Kazmíráku a napojit se na Vysočina Arenu. Odtud by pak měla pokračovat dále směrem na Jiříkovice a Lhotku či Vlachovice. Novoměštáci by tak měli mít k dispozici příjemný nový okruh, díky kterému se vyhnou složité dopravní situaci ve městě.

Fond Vysočiny

 

Hlášení závad

Webová aplikace Hlášení závad umožňuje občanům rychle a jednoduše upozornit na určitý problém v dané obci, městské části nebo ve vymezeném území. Občané se tak mohou aktivně podílet na zlepšení životního prostředí ve svém okolí. Na základě vložených informací je možné včas reagovat a nahlášený problém vyřešit. Z důvodu přehlednosti zůstávají ve veřejné části aplikace vyřešená Hlášení pouze po dobu 30 dnů.

Kariéra

Chcete pracovat pro Nové Město na Moravě nebo jeho příspěvkové organizace a obchodní společnosti. Seznamte se s volnými pozicemi nebo doporučte místo svým známým? Město nabízí nabízí širokou škálu zajímavých příležitostí. Naši zaměstnanci mají možnost dalšího rozvoje, vzdělávání a zvyšování kvalifikace.

Kdy nás navštívit

Úřední hodiny:

  • Pondělí08.00 – 18.00
  • Středa08.00 – 17.00
  • Čtvrtek08.00 – 14.00

Provozní doba:

  • Úterý07.30 – 15.00
  • Pátek07.30 – 13.00

Pracoviště úřadu můžete navštívit kterýkoliv den v týdnu. Ve dnech pondělí, středa a čtvrtek jsme Vám k dispozici k vyřízení Vašich záležitostí. Dny úterý a pátek slouží ke zpracování Vašich žádostí, provádění kontrolní činnosti a místního šetření. Může se proto stát, že konkrétní úředník bude mimo pracoviště a je vhodné se předem dohodnout na Vaší návštěvě

VŠECHNY KONTAKTNÍ INFORMACE