Městský úřad

„Na snídani se starostou“

/ Jitka Zelená

Ve středu ráno 24. května 2017 jsme pozvali v rámci projektu MAP žáky základních a středních novoměstských škol k besedě o výchově a vzdělávání v …

„Na snídani se starostou“

Ve středu ráno 24. května 2017 jsme pozvali v rámci projektu MAP žáky základních a středních novoměstských škol k besedě o výchově a vzdělávání v našem regionu. Podával se koláč s tvarohem, ovoce a kakao. V úvodu pan starosta vysvětlil dětem, proč je pro nás důležité, aby se o záležitostech pro děti nerozhodovalo bez nich, aby i ony měly možnost vyjádřit svoje názory a diskutovalo se s nimi. Společně jsme se podívali na průběžné výsledky dotazníků, které momentálně běží na školách a jsou zacíleny právě na zmíněnou problematiku. Děti měly řadu podnětných nápadů, zařadili jsme je do Zásobníku projektů. Další posun předpokládáme při otevřené diskuzi na Řídícím výboru projektu MAP, ten se bude konat ve středu 14.6.2017. Na podzim se sejdeme s dětmi znovu, děkujeme za jejich otevřenost. Dík patří i pedagogům, kteří žáky doprovázeli i těm, kdo s dětmi zpracovávají dotazníky.

Hlášení závad

Webová aplikace Hlášení závad umožňuje občanům rychle a jednoduše upozornit na určitý problém v dané obci, městské části nebo ve vymezeném území. Občané se tak mohou aktivně podílet na zlepšení životního prostředí ve svém okolí. Na základě vložených informací je možné včas reagovat a nahlášený problém vyřešit. Z důvodu přehlednosti zůstávají ve veřejné části aplikace vyřešená Hlášení pouze po dobu 30 dnů.

Kariéra

Chcete pracovat pro Nové Město na Moravě nebo jeho příspěvkové organizace a obchodní společnosti. Seznamte se s volnými pozicemi nebo doporučte místo svým známým? Město nabízí nabízí širokou škálu zajímavých příležitostí. Naši zaměstnanci mají možnost dalšího rozvoje, vzdělávání a zvyšování kvalifikace.

Kdy nás navštívit

Úřední hodiny:

  • Pondělí08.00 – 18.00
  • Středa08.00 – 17.00
  • Čtvrtek08.00 – 14.00

Provozní doba:

  • Úterý07.30 – 15.00
  • Pátek07.30 – 13.00

Pracoviště úřadu můžete navštívit kterýkoliv den v týdnu. Ve dnech pondělí, středa a čtvrtek jsme Vám k dispozici k vyřízení Vašich záležitostí. Dny úterý a pátek slouží ke zpracování Vašich žádostí, provádění kontrolní činnosti a místního šetření. Může se proto stát, že konkrétní úředník bude mimo pracoviště a je vhodné se předem dohodnout na Vaší návštěvě

VŠECHNY KONTAKTNÍ INFORMACE