Městský úřad

STARTupUJ NA VYSOČINĚ – soutěž pro podnikatele vyhlášená CzechInvestem

Rubriky: Městský úřad
/ Soňa Ošmerová

Podnikáš, začínáš podnikat nebo máš zatím jen inovativní nápad? Přihlas se do soutěže CzechInvestu a vyhraj! Na ty nejlepší čekají finanční odměny až 30 tisíc …

STARTupUJ NA VYSOČINĚ – soutěž pro podnikatele vyhlášená CzechInvestem

Podnikáš, začínáš podnikat nebo máš zatím jen inovativní nápad?
Přihlas se do soutěže CzechInvestu a vyhraj!
Na ty nejlepší čekají finanční odměny až 30 tisíc korun a další ceny!

 

 

SEMINÁŘE PRO START PODNIKÁNÍ

 

Podnikatelský záměr v kostce I

24. 8. 2021, 16.00 – 18.00 I lektorka Hanka Šudáková

 

Podnikatelské finance pro začátečníky I

1. 9. 2021, 16.00 – 18.00 I lektorka Veronika Štěpánková

 

Odprezentujte se skvěle napoprvé I

16. 9. 2021, 16.00 – 17:30 I lektor David Svoboda

 

Více na  www.kr-vysocina.cz/pro-podnikatele
Kontakt pro přihlášení: Ivona Hájková
hajkova.ivona@kr-vysocina.cz, 724 650 145
www.kr-vysocina.cz/pro-podnikatele

 

Soutěž pro účastníky z Kraje Vysočina a projekty plánované či realizované v kraji je určena firmám a podnikatelům s historií do tří let nebo těm, kteří se podnikat teprve chystají, včetně studentů, a to v kategoriích plánovaný nebo realizovaný inovativní podnikatelský projekt a studentský projekt. Na ty nejlepší čekají odměny až 30 tisíc od hlavního partnera, Kraje Vysočina a také další ceny. Přihlášky je možné podávat od 15. června do 30. září, vyhlášení vítězů se uskuteční v listopadu 2021.
Celá akce je zároveň organizována pod záštitou Mgr. Hany Hajnové, náměstkyně hejtmana pro oblast regionálního rozvoje, územní plán a stavební řád, Fond Vysočiny, NNO. Dalšími partnery soutěže jsou Vysoká škola polytechnická Jihlava a Krajská hospodářská komora Kraje Vysočina. Soutěž podporují i firmy BJS Czech, ICE Industrial Services a ČERNÝ BEZ.

V porotě soutěže zasednou zástupci CzechInvestu a partnerů a hodnotit budou originalitu, inovativnost, prostor pro další růst, realizovatelnost, kvalitu zpracování, vazby a vztahy projektu k sociálním a environmentálním aspektům i prezentaci projektu.
Bližší informace naleznete na www.czechinvest.org/startupuj-na-vysocine.

 

Hlášení závad

Webová aplikace Hlášení závad umožňuje občanům rychle a jednoduše upozornit na určitý problém v dané obci, městské části nebo ve vymezeném území. Občané se tak mohou aktivně podílet na zlepšení životního prostředí ve svém okolí. Na základě vložených informací je možné včas reagovat a nahlášený problém vyřešit. Z důvodu přehlednosti zůstávají ve veřejné části aplikace vyřešená Hlášení pouze po dobu 30 dnů.

Kariéra

Chcete pracovat pro Nové Město na Moravě nebo jeho příspěvkové organizace a obchodní společnosti. Seznamte se s volnými pozicemi nebo doporučte místo svým známým? Město nabízí nabízí širokou škálu zajímavých příležitostí. Naši zaměstnanci mají možnost dalšího rozvoje, vzdělávání a zvyšování kvalifikace.

Kdy nás navštívit

Úřední hodiny:

  • Pondělí08.00 – 18.00
  • Středa08.00 – 17.00
  • Čtvrtek08.00 – 14.00

Provozní doba:

  • Úterý07.30 – 15.00
  • Pátek07.30 – 13.00

Pracoviště úřadu můžete navštívit kterýkoliv den v týdnu. Ve dnech pondělí, středa a čtvrtek jsme Vám k dispozici k vyřízení Vašich záležitostí. Dny úterý a pátek slouží ke zpracování Vašich žádostí, provádění kontrolní činnosti a místního šetření. Může se proto stát, že konkrétní úředník bude mimo pracoviště a je vhodné se předem dohodnout na Vaší návštěvě

VŠECHNY KONTAKTNÍ INFORMACE