Uzavírka silnice III/35314 v ulici Žďárská, v úseku od křižovatky s ul. Makovského po křižovatku s ul. Dukelská v Novém Městě na Moravě.

Marta Drdlová  Sdílet článek na nebo

Ve dnech 4.4.2018 – 6.4.2018 bude v ulici Žďárská v Novém Městě na Moravě uzavřena silnice III/35314, v úseku – od křižovatky s ul. Makovského …

Uzavírka silnice III/35314  v ulici Žďárská, v úseku od křižovatky s ul. Makovského po křižovatku s ul. Dukelská  v Novém Městě na Moravě.

Ve dnech 4.4.2018 – 6.4.2018 bude v ulici Žďárská v Novém Městě na Moravě uzavřena silnice III/35314, v úseku – od křižovatky s ul. Makovského po křižovatku s ul. Dukelská.

Objízdná trasa ve směru od nemocnice do centra povede po místních komunikacích ul. Dukelská, ul. Radnická a ul. Makovského v Novém Městě na Moravě.

Objízdná trasa směr Žďár nad Sázavou a k nemocnici v Novém Městě na Moravě povede po ul. Tyršova, ul. Malá, ul. Veslařská a ul. Dukelská v Novém Městě na Moravě.

V době této uzavírky dojde k přesunutí zastávky „Nové Město na Mor.,KD“ do ulice Malá na zastávku „Nové Město na Mor.,katolický hřbitov“.

Soubory ke stažení