Městský úřad

Volby do Zastupitelstva Kraje Vysočina a do Senátu Parlamentu ČR v roce 2020 – možnost hlasovat na voličský průkaz

/ Jaroslava Homolková

Ve dnech 2. a 3. října 2020 proběhnou volby do Zastupitelstva Kraje Vysočina (dále jen „zastupitelstvo kraje“) a do Senátu Parlamentu České republiky (dále jen …

Ve dnech 2. a 3. října 2020 proběhnou volby do Zastupitelstva Kraje Vysočina (dále jen „zastupitelstvo kraje“) a do Senátu Parlamentu České republiky (dále jen „senát“). Od vyhlášení voleb, tj. ode dne 15.04.2020 může volič, který nebude moci volit ve svém volebním okrsku, požádat o voličský průkaz.

Informace o hlasování na voličský průkaz do zastupitelstva kraje a do senátu v těchto volbách naleznete na stránkách Ministerstva vnitra.

V příloze pak naleznete vzory žádosti o voličský průkaz a vzory plné moci k vyzvednutí voličského průkazu jinou osobou než voličem pro jednotlivé volby.

Hlášení závad

Webová aplikace Hlášení závad umožňuje občanům rychle a jednoduše upozornit na určitý problém v dané obci, městské části nebo ve vymezeném území. Občané se tak mohou aktivně podílet na zlepšení životního prostředí ve svém okolí. Na základě vložených informací je možné včas reagovat a nahlášený problém vyřešit. Z důvodu přehlednosti zůstávají ve veřejné části aplikace vyřešená Hlášení pouze po dobu 30 dnů.

Kdy nás navštívit

Úřední hodiny:

  • Pondělí08.00 – 18.00
  • Středa08.00 – 17.00
  • Čtvrtek08.00 – 14.00

Provozní doba:

  • Úterý07.30 – 15.00
  • Pátek07.30 – 13.00

Pracoviště úřadu můžete navštívit kterýkoliv den v týdnu. Ve dnech pondělí, středa a čtvrtek jsme Vám k dispozici k vyřízení Vašich záležitostí. Dny úterý a pátek slouží ke zpracování Vašich žádostí, provádění kontrolní činnosti a místního šetření. Může se proto stát, že konkrétní úředník bude mimo pracoviště a je vhodné se předem dohodnout na Vaší návštěvě

VŠECHNY KONTAKTNÍ INFORMACE