Městský úřad

Workout prvky Nové Město na Moravě

/ Soňa Ošmerová

Nové město na Moravě zrealizovalo projekt Workout prvky Nové Město na Moravě za podpory Státního zemědělského intervenčního fondu v projektu konečných žadatelů naplňujících cíle SCLLD …

Workout prvky Nové Město na Moravě

Nové město na Moravě zrealizovalo projekt Workout prvky Nové Město na Moravě za podpory Státního zemědělského intervenčního fondu v projektu konečných žadatelů naplňujících cíle SCLLD MAS Zubří země, o.p.s. pro období 2014 – 2020. Workout byl uveden do  provozu v polovině září 2023.

Fitness park vyrostl pod garážemi a doplnil víceúčelové a dětské hřiště v této lokalitě. Obsahuje několik cvičebních prvků, které je možné využít pro různé cvičební aktivity. Zacvičit si můžete na hrazdách, žebříku, kruzích, bradlech či šplhacím lanu. Prvky jsou vyrobeny ze dřeva a nerezu. 

Děkujeme MAS Zubří země a Státnímu zemědělskému intervenčnímu fondu.

 

Hlášení závad

Webová aplikace Hlášení závad umožňuje občanům rychle a jednoduše upozornit na určitý problém v dané obci, městské části nebo ve vymezeném území. Občané se tak mohou aktivně podílet na zlepšení životního prostředí ve svém okolí. Na základě vložených informací je možné včas reagovat a nahlášený problém vyřešit. Z důvodu přehlednosti zůstávají ve veřejné části aplikace vyřešená Hlášení pouze po dobu 30 dnů.

Kdy nás navštívit

Úřední hodiny:

  • Pondělí08.00 – 18.00
  • Středa08.00 – 17.00
  • Čtvrtek08.00 – 14.00

Provozní doba:

  • Úterý07.30 – 15.00
  • Pátek07.30 – 13.00

Pracoviště úřadu můžete navštívit kterýkoliv den v týdnu. Ve dnech pondělí, středa a čtvrtek jsme Vám k dispozici k vyřízení Vašich záležitostí. Dny úterý a pátek slouží ke zpracování Vašich žádostí, provádění kontrolní činnosti a místního šetření. Může se proto stát, že konkrétní úředník bude mimo pracoviště a je vhodné se předem dohodnout na Vaší návštěvě

VŠECHNY KONTAKTNÍ INFORMACE